جاده مرند تبريز فروش آپارتمان در لاله فروش خانه مارالانشهرک امام تبریز آذربايجان شرقي تبريز فروش خانه نصف راه مغازهولیعصر جنوبیجاده تهران زمين فروش خانه در چايکناریاغچیان نور مجتمع مسکونی رزولي عصر جنوبي باختر برج ميناشهرک نور مجتمع فجرکوچه باغ تبريز آپارتمان گلگشترهن و اجاره کارگاه بزرگراه کسایی فروش زمين جاده آذرشهر فروش آپارتمان در راه آهنرهن و اجاره خانه ولی عصرآپارتمان کوچه باغ ○ املاک تبريز - مشاوران املاک تبريز - شبکه املاک تبریز - فروش و پيش فروش - رهن و اجاره

 
  کد :  رمز :      
   
 

 فروش و پيش فروش :   رهن و اجاره :                                                          [ جستجو با جزئيات ]

        
   
 
 Ads by Moshaveran      پیش‌بینی مسعودنیلی از آینده‌ مسکن

پیش‌بینی مسعودنیلی از آینده‌ مسکن

     بزرگنمايي متن   کوچکنمايي متن
 

 

 

دولت در حالی بسته خروج از رکود را منتشر کرده که از نگاه برخی در آن به خروج بخش مسکن از رکود کمتر توجه شده است. اما در این شرایط پیش‌بینی مسعود نیلی، مشاور ارشد اقتصادی رئیس جمهوری از رکود در بخش مسکن چیست؟


بخش مسکن مدت‌هاست که در حالت رکود به سر می‌برد و این رکود سایر بخش‌ها و صنایع مرتبط با این صنعت را نیز درگیر خود کرده است.

کارشناسان اقتصادی در حالی بخش مسکن را یکی از پیشران‌های خروج از رکود می‌دانند که به نظر می‌رسد دولت هم در بسته خروج از رکود خود طرحی برای خروج مسکن از رکود در نظر نگرفته است. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اقتصاد، حال مشاور ارشد اقتصادی رئیس جمهور می‌گوید: بخش مسکن دچار بیماری هلندی شده و بعید است که این بخش بتواند به زودی از رکود خارج شود.

مسعود نیلی در این خصوص تصریح می‌کند: در کشور ما به دلیل وجود بیماری هلندی صنعت ساختمان و صنایع مرتبط با آن رشد زیادی داشته‌اند. اما به نظر نمی‌رسد فعلا بتوانیم به دورانی برگردیم که این حجم از سرمایه‌‌گذاری در بخش ساختمان و صنعت مورد نیاز باشد. به همین دلیل بعید است که بخش صنعت به زودی بتواند از رکود خارج شود.

منبع: اقتصادآنلاینيكشنبه 1 آذر 94


 
 
 آخرين جستجو ها :

صوفيانششدانگحسابرسقرمزیاستانداريشهنازبهامتداداسلامیمیرداماد نزدیک اصلیزمين خاورانناروناستادانميلادگلبارانسينمانرسيدهشهرک نور مجتمع فجرکمربندکیلینیکبرليانرهن و اجاره کارگاه بزرگراه کسایینیرویسردرود کوی توحیدبازارمعصوميیاسینپتروشیمیمخابراتباغیهابلوار منجم منطقه چوستدوزانیاغچیان نور مجتمع مسکونی رزپامچالسوبراسکندانیامیرکبیرشهریورجدیداولویتجاده تهران پشت بستنی وحید بر متریسرچشمهرهن و اجاره دفترکار آبرسانامیر کیردسمالچیساتراپبهرادطبقهینگجهمارالان تبریز فروش آپارتمان در لالهغفارزادهبارنجتوحیداطرافچمرانمهرانشهرامكاناتشبسترفرساداهربهلاله زاراول خطيب ؛ مسجد خطيبشهرک امام تبریز ابرسانبرجهايپاسدارانرشدیه برج آذینياغچيانزارطبقهآزادگانسوئيتبلوارمنجم پشت بیمارستان علویلیقوانسبلانتبریز ولیعصرخ اوحدی ش فروش باغ در آذربايجان شرقيحوالی

 
 


شبکه اطلاع رساني املاک و مستغلات شهر تبريز کليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شبکه اطلاع رساني املاک تبريز محفوظ است و هرگونه کپي  اطلاعات ، مطالب و فايل ها بدون مجوز کتبي ممنوع مي باشد.

صفحه اول   |   در باره سايت   |  قوانين و مقررات   |   راهنما   |   تماس                                    Copyright © 2008 - 2017 , All rights reserved for moshaveran.info